13 października 2013


Dzisiaj niedziela i obiecane wyniki giveaway na 100$. 
Wygrywa:
Justyna Kruk justek0096@gmail.com

Gratulacje, zgłoś się do mnie na meila (littleswagbutterfly@gmail.com) :)
A dla tych, którym się nie poszczęściło za niedługo, tym razem ja, zorganizuje konkurs, więc jeszcze nic straconego :)6 komentarzy:

 1. OMG jeeeeeeeeeeeeezu !Nie mogę nie sądziłam , że wygram ! Zaraz napiszę na maila

  OdpowiedzUsuń
 2. Może to trochę pytanie nie na temat, ale jeśli możesz, to proszę, odpowiedz. Wiem, że korzystałaś z Wioski Szablonów i mam pytanie: jak wstawić szablon na swojego bloga? Ale wszystko po kolei tzn. od wybrania szablonu do wstawienia go, ze szczegółami. Wiem, że to zajmie ci sporo czasu, ale strasznie mi na tym zależy. Dziękuję z góry za odpowiedź :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W wiosce szablonów przy każdym szablonie jest napisz "pobierz", klikasz i gdy załaduje ci się nowa strona z prawej strony masz napis "download" klikasz i szablon zostaje ściągnięty na twój komputer, potem wchodzisz na pulpit bloggera, zakładka szablon i w prawym górnym rogu jest napis "utwórz, przywróć kopię zapasową" klikasz i i wybierasz napis wybierz plik, szukasz wcześniej zapisanego szablonu, zaznaczasz i klikasz przekaż :)

   Wyjaśniłam najbardziej szczegółowo jak się dało :)

   Usuń
  2. A nic nie rozpakowywałaś?

   Usuń
  3. Nie wszystkie szablony trzeba rozpakowywać, a jeśli już trzeba to po prostu przeciągam na pulpit i jeśli jest to nagłówek to wgrywam w miejscu gdzie się dodaje nagłówek :) proste

   Usuń

Każdy komentarz motywuje mnie do dalszego pisania i za wszystkie dziękuję :)